Tvorba web stránok a eshopov

Responzívne web stránky pre každé zariadenie

Už viac ako polovica užívateľov internetových služieb používa na prehliadanie web stránok mobilné zariadenia. Sú to predovšetkým mobily a okrajovo aj tablety. Aby sa web stránka zobrazila korektne na každom zariadení musí byť responzívna – musí mať responzívny dizajn. Je to nielen prispôsobenie zariadeniu, ale aj jeho rozlíšeniu.

Použiteľnosť v mobilných zariadeniach by mala byť v dnešnej dobe samozrejmosťou. Túto vlastnosť už nemajú iba veľmi dávno vytvorené weby.

Kvalitne vytvorená stránka posunie každý biznis iba dopredu

Podnikanie bez web stránky je dneska ťažko uskutočniteľné. Ako sa hovorí „všetko je na webe“ a pokiaľ nemáte ten svoj web, tak Vaše produkty alebo služby vlastne ako keby neexistovali. Dneska už iba mizivá časť ľudí vyhľadáva v printových médiach, letákoch a pod. Kvalitne vytvorený web je základným pilierom, od ktorého sa môžete odraziť. Už iba pútavý dizajn nestačí, dobrý web musí mať DNA zakorenený úspech…

Aké sú možnosti presadiť sa v hocijakej sfére podnikania. Zoberme si príklad – začínam podnikať v nejakej oblasti – ako získam potencionálnych klientov?

  • osobné referencie a kvalitná práca, ktorá sa predáva sama …
  • platená reklama
  • kvalitne vytvorená webová stránka ktorá, bude navštevovaná a prinesie Vám výsledky

Vytvorenie úspešnej web stránky je síce dlhšia cesta k úspechu, ale prinesie Vám výsledky dlhodobo bez ďalších nákladov na reklamu a pod.
Tvorba WEB stránok pre firmy
Tvorba web stránok so SEO optimalizáciou
Dneska Vám vytvorí stránku hocikto, ale iba málokto ju dostane na popredné pozície

Vytvoriť web (www) stránku nespočíva iba v tom, že je proste nejako spravená, a že vyzerá dobre a je možno aj zadarmo, lebo Vám to spravil kamarát… Aby Vám stránka priniesla nejaký osoh – určite by sa mala vyskytovať na 1. miestach vo vyhľadávačoch. My sa špecializujeme iba na také web stránky, ktoré sa zobrazujú minimálne na prvej strane vo vyhľadávačoch a tým pádom majú oveľa väčší potenciál, že Vám budú prinášať nových zákazníkov. Webové stránky by nemali byť iba na okrasu, ale by mali prinášať aj reálne výsledky.

  • 100% optimalizované pre mobilné zariadenia – responzívne
  • rýchle načítanie
  • detailná SEO optimalizácia
  • prívetivý dizajn
  • pravidelné aktualizácie
Portfolio Image
Portfolio Image
FOLLOW ME

Mobile Apps

Lorem ipsum dolor sit amet, coctetur adipiscing elit.

Creative Websites

Lorem ipsum dolor sit amet, coctetur adipiscing elit.

SEO Optimization

Lorem ipsum dolor sit amet, coctetur adipiscing elit.

Brand Solutions

Lorem ipsum dolor sit amet, coctetur adipiscing elit.